NOTÍCIES del nostre institut!

General news and announcements

Pàgina: 1 2 3 ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
Notícia trista i dolorosa per a la nostra comunitat educativa Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 3 Dec 2018, 17:20
VAGA GENERAL de l'ensenyament públic i d'ESTUDIANTS, 29 de novembre de 2018 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 28 Nov 2018, 16:52
Vaga d'estudiants, 14 de novembre (3r, 4t d'ESO i 1r de BAT) Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 9 Nov 2018, 16:45
EXPOSICIONS ORALS TREBALLS de RECERCA, 2n de BAT Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 28 Oct 2018, 19:39
USUARI i CONTRASENYA de la plataforma ESEMTIA Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 24 Oct 2018, 13:36
Sortida a la Vall de Núria de 3r d'ESO, 25 i 26 d'octubre Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 15 Oct 2018, 16:57
Sortida al Delta de l'Ebre de 2n d'ESO, 25 i 26 d'octubre Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 14 Oct 2018, 13:47
NOU bloc de tutoria a 1r d'ESO Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 14 Oct 2018, 12:53
Reunió informativa viatge de 4t d'ESO Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 10 Oct 2018, 19:53
Presentació i documents de la reunió informativa sobre la NOVA Ordre d'Avaluació a l'ESO Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 10 Oct 2018, 19:06
Setmana "El meu ordinador i jo" a 1r i 2n d'ESO! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 7 Oct 2018, 14:12
Reunió informativa nova ordre d'avaluació a l'ESO, 9 d'octubre a les 17h al local LA FÀBRICA de Sant Pere Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 1 Oct 2018, 09:10
Dilluns 1 d'octubre, VAGA d'estudiants (alumnat de 3r i 4t d'ESO i de BAT) Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Thu, 27 Sep 2018, 15:32
Presentació de l'APP d'ESEMTIA per a les famílies Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 19 Sep 2018, 18:06
REUNIONS d'INICI de curs 2018-2019 amb les famílies Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 16 Sep 2018, 13:35
COMENÇA UN NOU CURS amb un NOU Equip directiu Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 10 Sep 2018, 09:03
PRIMER DIA DE CURS, dimecres 12 de setembre de 9 a 11h Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 9 Sep 2018, 21:45
REUNIONS d'inici de curs per a les FAMÍLIES, setembre 2018 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 7 Sep 2018, 19:56
Acollida alumnat i reunió d'inici de curs famílies de 1r d'ESO, dilluns 10 de setembre Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 7 Sep 2018, 19:43
Ajuts per a alumnes amb NESE i Beques Batxillerat Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 31 Aug 2018, 16:42
INFORMACIONS del NOU CURS, 2018-2019 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 20 Jul 2018, 13:21
AMPA: OFERTA d' EXTRAESCOLARS, CURS 2018-2019 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Thu, 12 Jul 2018, 15:34
REUNIÓ INFORMATIVA per a les FAMÍLIES de 1r d'ESO, curs 2018-2019 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Thu, 12 Jul 2018, 14:21
REUNIÓ famílies de 1r d'ESO, curs 2018-2019 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 9 Jul 2018, 17:14
Matrícula de batxillerat, curs 2018-2019 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 4 Jul 2018, 19:01
Compartir i agrair-vos les enhorabones rebudes aquest curs 2017-2018 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 1 Jul 2018, 12:59
Feines d'estiu i recuperacions, mes de setembre Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 27 Jun 2018, 16:21
Lliurament de notes finals, dimecres 27 de juny Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 25 Jun 2018, 17:48
Alumna del centre al Campionat d'Espanya d'Escacs sub-14! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sat, 23 Jun 2018, 12:07
Reunió informativa famílies de 1r ESO, curs 2018-2019: ordinador propi per alumne/a Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Thu, 21 Jun 2018, 11:04
INS Vilamajor al ROBOTSENY 2018, GUANYADORS! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 11 Jun 2018, 18:09
Horari darrer dies i Festa de graduació de 4t d'ESO Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 11 Jun 2018, 18:07
Informacions Treball de Síntesi, III Jornada Esportiva i darrer dia de curs Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 11 Jun 2018, 18:06
FESTA de GRADUACIÓ de 2n de BAT Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 1 Jun 2018, 16:02
Dissabte 2 de juny, de 10h a 14h, mercat solidari amb l'alumnat de 3r d'ESO Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 1 Jun 2018, 15:58
Alumna del centre finalista a la 19a. edició del Concurs de Fotografia Matemàtica d'ABEAM Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sat, 26 May 2018, 14:03
Reunió informativa famílies de 1r d'ESO, dimarts 22 de maig a les 18h Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 20 May 2018, 14:00
CONVOCATÒRIA AJUTS ESCOLARS (MATERIAL I LLIBRES DE TEXT) curs 2018-2019. Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sat, 5 May 2018, 11:29
REUNIÓ FAMÍLIES de 3r d'ESO: tota la informació Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 25 Apr 2018, 18:32
REUNIÓ FAMÍLIES de 4t d'ESO: tota la informació Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 25 Apr 2018, 18:31
Estem d'enhorabona: Proves Cangur. Petit relat ... Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 25 Apr 2018, 15:24
PORTES OBERTES de BATXILLERAT, dimarts 24 d'abril a les 17h Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 18 Apr 2018, 11:55
Reunió informativa famílies de 4t d'ESO, dimarts 24 d'abril Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Tue, 17 Apr 2018, 19:37
Reunions informatives famílies de 3r d'ESO, dimarts 17 i dimarts 24 d'abril Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 16 Apr 2018, 21:29
SOM centre XARXA de CB: Bloc diari docent dels Projectes #Institut Vilamajor Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 13 Apr 2018, 18:18
PREINSCRIPCIÓ d'ESO curs 2018-2019 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 13 Apr 2018, 14:18
JOCS FLORALS 2018 a l'INS Vilamajor! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Tue, 3 Apr 2018, 17:57
Els Canvis a l'Adolescència Imatge JORDI CLUSELLAS PAITUVI JORDI CLUSELLAS PAITUVI 0 JORDI CLUSELLAS PAITUVI
Thu, 29 Mar 2018, 15:05
NOU canal YOUTUBE a l'INS Vilamajor! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 28 Mar 2018, 15:46
Informacions lliurament notes 2a avaluació, feines recuperacions i recuperacions cursos anteriors Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Tue, 20 Mar 2018, 16:08
Participació en el Fòrum de TR 2018, a Sant Celoni Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sat, 10 Mar 2018, 10:55
PROVES CANGUR de matemàtiques al nostre institut, dijous 15 de març Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sat, 10 Mar 2018, 10:21
DIA INTERNACIONAL de les DONES, 8 de març Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 7 Mar 2018, 18:02
JORNADA de PORTES OBERTES, curs 2018-2019 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 5 Mar 2018, 19:05
Vilamajor Challenge: 16th March Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 5 Mar 2018, 18:49
Jornada de Portes Obertes AJORNADA! Imatge JORDI CLUSELLAS PAITUVI JORDI CLUSELLAS PAITUVI 0 JORDI CLUSELLAS PAITUVI
Sun, 4 Mar 2018, 15:45
Dijous 1 de març, normal funcionament del centre Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 28 Feb 2018, 21:01
Dimecres 28 de febrer, tanquem el centre Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 28 Feb 2018, 10:13
SITUACIÓ centre , dimecres 28 de febrer Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 28 Feb 2018, 07:57
NORMAL FUNCIONAMENT del centre NO garantit per a demà, dimecres 28 de febrer Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Tue, 27 Feb 2018, 16:52
TRANSPORT ESCOLAR SUSPÈS per a demà dimecres 28 de febrer Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Tue, 27 Feb 2018, 13:08
SITUACIÓ del TRANSPORT ESCOLAR i del CENTRE per a demà dimecres, 28 de febrer Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Tue, 27 Feb 2018, 09:54
SITUACIÓ TRANSPORT ESCOLAR, per a avui Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Tue, 27 Feb 2018, 09:08
SEGURETAT A LA XARXA. Xerrada per a les famílies. Imatge JORDI CLUSELLAS PAITUVI JORDI CLUSELLAS PAITUVI 0 JORDI CLUSELLAS PAITUVI
Sat, 10 Feb 2018, 15:50
Concurs de comparses de carnaval, dimarts 13 de febrer Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 9 Feb 2018, 15:16
S'avança el servei de transport escolar a causa de la nevada Imatge JORDI CLUSELLAS PAITUVI JORDI CLUSELLAS PAITUVI 0 JORDI CLUSELLAS PAITUVI
Thu, 8 Feb 2018, 11:29
REUNIÓ de seguiment FAMÍLIES de 2n d'ESO Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 7 Feb 2018, 15:36
ESQUIADA 1r d'ESO, del 7 al 9 de febrer Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Tue, 6 Feb 2018, 19:42
Proves GESO Imatge Anna Garrote Anna Garrote 0 Anna Garrote
Mon, 5 Feb 2018, 11:48
PRESENTACIÓ ESQUIADA 1r d'ESO Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 31 Jan 2018, 12:16
REUNIONS amb les FAMÍLIES, proper dimarts 30 de gener Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Fri, 26 Jan 2018, 16:18
Avaluació educació secundària obligatòria, 4t d'ESO Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 21 Jan 2018, 15:52
January Challenge Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 10 Jan 2018, 19:36
Molt Bon Nadal! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sat, 23 Dec 2017, 13:45
FEINES de NADAL per reforçar la 1a avaluació. Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sat, 23 Dec 2017, 13:25
Carta informativa viatge fi de curs 4t d'ESO Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Tue, 19 Dec 2017, 19:00
Carta informativa per a les famílies: FI del 1r trimestre Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 17 Dec 2017, 12:55
December, Vilamajor Chanllemge 2! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 17 Dec 2017, 11:47
Xerrada d’autoestima i adolescència Imatge JORDI CLUSELLAS PAITUVI JORDI CLUSELLAS PAITUVI 0 JORDI CLUSELLAS PAITUVI
Thu, 14 Dec 2017, 11:21
Recapte Nadalenc de La Teranyina Solidària Imatge JORDI CLUSELLAS PAITUVI JORDI CLUSELLAS PAITUVI 0 JORDI CLUSELLAS PAITUVI
Thu, 14 Dec 2017, 09:28
Reunions informatives intercanvis de 3r d'ESO i Viatge de 4t d'ESO Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Tue, 28 Nov 2017, 14:07
Activitats Matemàtiques Creatives Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sat, 18 Nov 2017, 18:23
VAGA GENERAL , dimecres 8 de novembre de 2017 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 6 Nov 2017, 16:51
PLATAFORMA ESEMTIA: CREDENCIALS FAMÍLIES Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Mon, 6 Nov 2017, 16:38
PROJECTE GEP del centre: VILAMAJOR CHALLENGE 1! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 1 Nov 2017, 21:32
CALENDARI D'ACTIVITATS I SORTIDES CURS 2017-2018 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 1 Nov 2017, 11:46
EXPOSICIONS ORALS DE TR de BATXILLERAT Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sun, 29 Oct 2017, 10:25
Vaga d'estudiants dijous 26 d'octubre de 2017 Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 25 Oct 2017, 12:09
SORTIDA a la VALL de NÚRIA, 3r d'ESO, 19 i 20 d'octubre! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Thu, 19 Oct 2017, 15:07
Sortides tutories d'ESO i BAT, divendres 20 d'otubre Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Thu, 19 Oct 2017, 15:06
JORNADA de PORTES OBERTES! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Wed, 11 Oct 2017, 13:04
Exposició de FOTOGRAFIA MATEMÀTICA! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sat, 7 Oct 2017, 12:52
FORMACIÓ per a les famílies: plataforma ESEMTIA Imatge Mercè Sigalés  (prof) Mercè Sigalés (prof) 0 Mercè Sigalés (prof)
Fri, 6 Oct 2017, 16:57
Imatges de l'ACTIVITAT de divendres, 29 de setembre! Imatge MERCÈ SIGALÉS MERCÈ SIGALÉS 0 MERCÈ SIGALÉS
Sat, 30 Sep 2017, 16:59
Aquest divendres, ensenyem i aprenem VALORS! Imatge Mercè Cap d'estudis INS Vilamajor Mercè Cap d'estudis INS Vilamajor 0 Mercè Cap d'estudis INS Vilamajor
Thu, 28 Sep 2017, 16:24
VAGA D'ESTUDIANTS, dijous 28 de setembre Imatge Mercè Cap d'estudis INS Vilamajor Mercè Cap d'estudis INS Vilamajor 0 Mercè Cap d'estudis INS Vilamajor
Thu, 28 Sep 2017, 16:16
ESCRIT del professorat de l'institut Imatge Mercè Sigalés  (prof) Mercè Sigalés (prof) 0 Mercè Sigalés (prof)
Tue, 26 Sep 2017, 11:31
REUNIONS d'inici de curs per a les famílies! Imatge Mercè Sigalés  (prof) Mercè Sigalés (prof) 0 Mercè Sigalés (prof)
Mon, 25 Sep 2017, 16:37
LA NOSTRA TASCA ENS IMPLICA ... Imatge Mercè Sigalés  (prof) Mercè Sigalés (prof) 0 Mercè Sigalés (prof)
Thu, 21 Sep 2017, 20:33
NOVA plataforma ESEMTIA! Imatge Mercè Sigalés  (prof) Mercè Sigalés (prof) 0 Mercè Sigalés (prof)
Sat, 16 Sep 2017, 20:29
Pàgina: 1 2 3 ()