• General

    Organigrama del centre

    • Organigrama del centre

      Equip directiu:

      Correu de l'equip directiu: iesvilamajor@xtec.cat

      Direcció: Mercè Sigalés

      Cap d'estudis: Jordi Clusellas

      Secretària acadèmica: Anna Garrote

      Coordinació pedagògica: Fede Veguillas

      Personal PAS:

      Consergeria: Àngels Isla i Pili Gorriz (guardies@insvilamajor.cat)

      Secretària-administració: Francesc Platero (secretaria@insvilamajor.cat)

      Claustre: format per 47 professors/es.

      Coordinació de nivells:

      1r i 2n d'ESO: Neus Vila (neusvila@insvilamajor.cat)

      3r i 4t d'ESO: Eva Cotet (ecotet@insvilamajor.cat)

      1r i 2n de Batxillerat: Judith Raurell (jraurell@insvilamajor.cat)

      Tutores i Tutors:

      1r d'ESO:

      Bea Alonso (bealmo@insvilamajor.cat), Montse Escoi (moesma@insvilamajor.cat), Marçal Oliver (moliver@insvilamajor.cat), Noèlia Teruel (nteruel@insvilamajor.cat), Lucrecia Benjumea (lbenjumea@insvilamajor.cat)

      2n d'ESO:

      Cristina Pacheco (cpacheco@insvilamajor.cat), Cesar Mateu (cemavi@insvilamajor.cat),  Berta Garcia (begaru@insvilamajor.cat), Mariona Casas (mcasas@insvilamajor.cat), Tània Peña (tapese@insvilamajor.cat)

      3r d'ESO:

      Noèlia Aranda (noeliaranda@insvilamajor.cat), Laura Vicente (lvicente@insvilamajor.cat), Maria Tallà (mtalla@insvilamajor.cat), Mayte González (magoma@insvilamajor.cat), Mª Angeles Sánchez (masacr@insvilamajor.cat)

      4t d'ESO:

      Francina Ques (mques1@insvilamajor.cat), Laura Dorna (ldorna@insvilamajor.cat), Raquel Caparrós (rcaparros@insvilamajor.cat), Josep Torralbo (jotoga@insvilamajor.cat)

      1r de BAT:

      Rubén Ballestar (rballestar@insvilamajor.cat), Víctor Gallega (vgallega@insvilamajor.cat)

      2n de BAT:

      Vicenç Chicano (vichma@insvilamajor.cat)

      Caps de Departament:

      Orientació: Esperança Roca (eroca1@insvilamajor.cat)

      Matemàtiques: Josep Torralbo (jotoga@insvilamajor.cat)

      Llengües: Antonio Angulo (aangulo@insvilamajor.cat)

      Llengües estrangeres: Vicenç Chicano (vichma@insvilamajor.cat)

      Ciències i Tecnologia: Agustí Sánchez (agsape@insvilamajor.cat)

      Expressió: Maria Tallà (mtalla@insvilamajor.cat)

      Humanitats: Jesús Artiola (jartiola@insvilamajor.cat)